Eaton U280-C02-39W-1B Eaton Tripp Lite Series Dualport Usb Car Charger With 39w Charging Usbc 27w
by Eaton Tripplite
MFG Part:  U280-C02-39W-1B
UPC:  037332254085
Condition:  New
Currently Unavailable.
EATON TRIPP LITE SERIES DUAL-PORT USB CAR CHARGER WITH 39W CHARGING - USB-C (27W
Specifications
) PD 3.0, USB-A (12W), BLACK
1 customer reviews
 5.0 out of 5 stars
5 star
100.00%
4 star
0.00%
3 star
0.00%
2 star
0.00%
1 star
0.00%